خط ویژه 66707244 - 66707255

تماس با ما
پکیج های ویژه
مقالات آموزشی
به این صفحه امتیاز دهید

با تشکر از حمایت شما
فروشگاه اینترنتی پارسیان
Homeمیکروفن داینامیک
Untitled Document

میکروفن داینامیک BeyerDynamic

نور و صدای پارسیان

میکروفن داینامیک

در اين نوع ميکروفن، نوسانات ناشى از موج صوتي، ديافراگمى را که سيم‌پيچ کوچکى بدان متصل شده مرتعش مى‌کند. اين سيم‌پيچ در ميدان مغناطيسى حرکت مى‌کند، از اين‌رو جريانى الکتريکى در آن القاء مى‌شود که موج اين جريان با صداى اصلى مطابقت دارد. گسترهٔ فرکانس اين نوع ميکروفن‌ها حدود ۴۰ تا ۱۶۰۰۰ هرتز است.
معمولاً اين ميکروفن‌ نسبت به فرکانس‌هاى بالا يک‌جهته است، در حالى که نسبت به فرکانس‌هاى پائين فاقد جهت است، بدين ترتيب هنگامى که موضوع‌ها از محور ميکروفن (خط مرکزي) خارج مى‌شوند، فرکانس‌هاى بالاى صداى آنها بريده مى‌شود. از اين عيب ميکروفن مى‌توان در مورد منابع صوتى زير و تند و تيز استفادهٔ فراوان برد.
ميکروفن ديناميک با طرح جالب خود مصارف بى‌شمارى دارد: بوم صدا، بوم دستي، روميزى و پايه‌اي، آويز و در صحنه‌هاى خارج از استوديو. اين ميکروفن غالباً در مواردى که کيفيت صدا حساسيت چندانى ندارد يا در نزديکى منابع صوتى بلند قرار دارد به‌کار مى‌رود. انواع کوچک آن به صورت ميکروفن‌هاى گردنى (لاواليير) و ميکروفن‌هاى شخصى (چسبيده به يقه) استفاده مى‌شوند.

مرتب شده بر اساس: orderby نمایش:
میکروفن داینامیک TG V70d s

TG V70d s در هنگام بهره گیری از فیلتر High Pass و در اثر همجواری با باس اشباع شده مثل صداهای با قدرت کم حتی بدون استفاده از کنترل صدای کنسول میکسر، صدائی فوق العاده با قدرتی استثنائی تولید میکند.
بیرداینامیک


تماس بگیریدخرید   نمایش کالا
میکروفن بیرداینامیک OPUS 62

میکروفن داینامیک OPUS 62 با وزن بسیار سبک مناسب انواع سازهای بادی از قبیل: ترومپت، ترومبون و ساکسفون
بیرداینامیک


تماس بگیریدخرید   نمایش کالا
میکروفن داینامیک TG I52d

میکروفن داینامیک مدل TG I52d بیرداینامیک اصل مخصوص انواع سازهای بادی از قبیل: ترومپت، ترومبون و اوبو
بیرداینامیک


تماس بگیریدخرید   نمایش کالا
میکروفن بیرداینامیک M 99

میکروفن داینامیک M 99 دارای کلید 3 حالته اکولایزینگ میباشد: flat, presence boost and high/low boost curves مناسب جهت استفاده در برادکست رادیوئی، پادکستینگ، بازتولید و ضبط ترانه و آواز و موسیقی
بیرداینامیک


تماس بگیریدخرید   نمایش کالا
ست میکروفن داینامیک TG V35d s

TG V35d s میکرفونیست که کمترین نیازی به تقویت و اکولایزر را دارد و آنچه بر مزیت انتخاب این میکرفون در همراهی با شما می افزاید قرار گرفتن آن در یک پکیج شامل کابل چهار و نیم متری XLR
بیرداینامیک


170,000 تومانخرید   نمایش کالا
میکروفن بیرداینامیک TG I50d

میکروفن داینامیک مدل TG I50d بیرداینامیک اصل مناسب اجراء زنده و استیج های شلوغ جهت انواع سازهای مختلف از قبیل: گیتار الکتریک، Bass، درام Snare،سازهای بادی
بیرداینامیک


400,000 تومانخرید   نمایش کالا
میکروفن بیرداینامیک TG V50d s

Touring Gear بهترین مجموعه میکرفون های اجراء زنده می باشد که کمپانی beyerdynamic تاکنون ساخته است. سری TG 50 با ظاهری زیبا، دلنشین و مستحکم و همچنین کیفیت صدای برجسته با محدوده وسیع برداشت صدا و دفع فیدبک...
بیرداینامیک


480,000 تومانخرید   نمایش کالا
میکروفن داینامیک TG V71d

TG V71d مخصوص صحنه ها و رویدادهای با سرو صدای زیاد در هنگام بهره گیری از فیلتر High Pass و در اثر همجواری با باس اشباع شده مثل صداهای با قدرت کم حتی بدون استفاده از کنترل صدای کنسول میکسر صدائی فوق العاده با قدرتی استثنائی تولید میکند.
بیرداینامیک


635,000 تومانخرید   نمایش کالا
میکروفن بیرداینامیک OPUS 82- Set

میکروفن بیرداینامیک OPUS 82- Set مخصوص انواع سازهای بادی از قبیل: ترومپت، ترومبون و ساکسفون با حساسیت 10mV/Pa
بیرداینامیک


700,000 تومانخرید   نمایش کالا
میکروفن بیرداینامیک M 59

میکرفون داینامیک M59 با توجه به ساختار دیافراگم بزرگ والبته بسیار سبک و بهره گیری از فناوری میدان مغناطیسی تقویت شده جهت کاربری های استودیوئی از جمله گویندگی و همچنین مصاحبه و اجرای سخنرانی در فضای باز طراحی شده است.
بیرداینامیک


قیمت قبلی: 1,150,000 تومان
1,050,000 تومانخرید   نمایش کالا
میکروفن بیرداینامیک M 88 TG

سری M از میکرفونهای بیرداینامیک، تلفیقی است از کیفیت و باز تولیدِ صدائی مجذوب کننده و ساختار بدنه ای مستحکم. به جرات میشود گفت هیچ میکرفونی به اندازه سری M در اجراهای زنده در تاریخ ترانه خوانی و آواز بکار گرفته نشده است.
بیرداینامیک


1,090,000 تومانخرید   نمایش کالا
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
فروشگاه پارسیان