به این صفحه امتیاز دهید

با تشکر از حمایت شما
فروشگاه اینترنتی پارسیان
فروشگاه پارسیان
Homeاسپیکر مانیتورینگ
نور و صدای پارسیان

اسپیکر مانیتورینگ

Alctron
نمایش محصولات
یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میکروفن و تجهیزات استودیویی برای سایر کمپانی ها همانند نویمن آلمان ، Bluz آمریکا ، XLM مارشال آمریکا و سایر تجهیزات حرفه ای صدابرداری صحنه و استودیوهای دیجیتالی.

Alctron
Presonus
نمایش محصولات
برند امریکایی Presonus تولید کننده تجهیزات صدا با هدف رفع نیاز موزیسینهای حرفه و آماتور با سقف بودجه متوسط از سال 1995 پا به عرصه حضور گذاشت .این شرکت با تولید کارت صداهایی مقرون به صرفه با داینامیک رنجهایی باور نکردنی و مانیتورهای با تکنولوژی Coaxial همه موسیقی دانها را متعجب کرد . این شرکت پس از حضور موفق در تجهیزات استودیویی پا به عرصه صدای صنعتی گذاشت و با استفاده از تکنولوژی وایرلس در سیستمهای اجرای زنده توانست خود را جزء طلایه داران این صنعت معرفی نماید.

Presonus
Prodipe
نمایش محصولات
در دنیای حرفه ای موسیقی کمتر کسی پیدا می شود که از تجهیزات Prodipe استفاده نکند. این کمپانی تولید کننده میکروفن های استودیویی اصیل و با ظرافت مناسب انواع سازها , اسپیکر مانیتورینگ های قدرتمند مناسب انواع سلیقه ها و طیف گستره ای از سایر تجهیزات صوتی می باشد.

Prodipe
KRK
نمایش محصولات
استودیوهای با کیفیت خانگی و یا استودیوهای حرفه ای زمانی که موسیقی ساخته شده را اجرا می کنند انتظار دارند مانیتورینگ تمام زوایای ریز و درشت موسیقی را با ظرافت به آنها نمایش دهد. مانیتورینگهای بی نظیر KRK است که مو را از ماست بیرون می کشد. این ریز بینی مانیتورینگ به حدی زیاد است که تنها گوش های حرفه ای توان تشخیص و آنالیز تمام نکات نمایش داده شده از طرف این محصول را دارند. پس شما اگر یک مانیتورینگ حرفه ای در سطح کیفیت جهانی می خواهید درنگ نکنید .

KRK
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
فروشگاه پارسیان