به این صفحه امتیاز دهید

با تشکر از حمایت شما
فروشگاه اینترنتی پارسیان
Homeفروشگاهتجهیزات استودیویی

تجهیزات استودیویی

کارت صدا
نمایش محصولات
کارت صدا (Sound card) که با نام رابط صوتی (audio interface) نیز شناخته می شود یکی از عوامل بسیار مهم در تجهیزات استودیویی می باشد ، که انتخاب اشتباه آن منجر به هدر رفتن هزینه ، وقت و اشتیاق شما در راه رسیدن به هدفتان می شود. پس به نوعی، انتخاب درست کارت صدا کلید طلایی شما خواهد بود برای گشودن درب های منتهی به کیفیت استاندارد.

کارت صدا
میکروفن
نمایش محصولات
میکروفن دستگاه یا حسگری است که صدا را به جریان الکتریسیته تبدیل می‌کند. میکروفن (به شکل محاوره ای مایک نامیده می شود(/ maɪk /) وسیله ای است که صوت را به الکتریسیته و نیز حسگری است که صوت را به سیگنال‌های الکتریکی تبدیل می‌کند .

میکروفن
اسپیکر مانیتورینگ
نمایش محصولات
اسپیکر مانیتورینگ یا مانیتور صدا، به عنوان یکی از حیاتی ترین تجهیزات برای امر تولید اثر در سطح حرفه ای به شمار می رود.اسپیکر مانیتورینگ ها، فرکانس های صدا رو همان طوری که هستند به گوش ما می رسانند. شنیده شدن درست فرکانس ها، علاوه بر داشتن اسپیکر مانیتورینگ خوب، به آکوستیک بودن محیط میکس نیز وابسته هست و این دو از هم جدایی ناپذیرند. اسپیکر مانیتورینگ ها معمولا باید با شخص سوم (مهندس صدا) در استودیو تشکیل یک مثلث متساوی الاضلاع بدهند تا بالاترین بازدهی رو داشته باشند.

اسپیکر مانیتورینگ
هدفون استودیویی
نمایش محصولات
هدفون یا دوگوشی، از دو بلندگوی کوچک (در بعضی موارد یک بلندگو) که بر روی گوش کاربر قرار می‌گیرد تشکیل شده است و از طرفی به یک مولد صوت مثلا تقویت‌کننده صدا، رادیو یا پخش کننده دیسک فشرده متصل می‌شود. هدفون هایی که گوش ها را در بر می گیرند (circumaural) دارای پدهایی هستند که به طور کامل روی گوش را می پوشانند و بدین ترتیب نویز بیرون را ایزوله می کنند، به همین دلیل این هدفون ها معمولا بزرگ و سنگین هستند. هدفون های supra-aural روی گوش ها می نشینند و محافظت کمتری در برابر نویز محیط و نشت صدا به بیرون دارند، اما سبک تر هستند.

هدفون استودیویی
ميدی كنترلر
نمایش محصولات
ميدی كنترلر دستگاهی دارای کلاویه هایی مانند پیانو، ارگ یا سینتیسایزر و مجموعه ای پیچ ها، دکمه ها و فیدر ها است. همه این ها اطلاعات MIDI را به ماژول های صدای خارجی (کنسول های تولید صدای مجازی)، سینتی سایزرهای نرم افزاری و حتی سکوئنسر نرم افزاری یا سخت افزاری منتقل می کنند.

ميدی كنترلر
پری امپ و پروسسور
نمایش محصولات
اولين طبقة تقويت كننده در سيستم هاي صوتي كه وظيفة تقويت سطح سيگنال خروجي ميكروفون را تا سطح صداي خط line را بر عهده دارد.

پری امپ و پروسسور
آکوستیک و ایزولاتور
نمایش محصولات
ایزولاتور میکروفون برای فضا های غیر آکوستیک با اندازه استاندارد و وزن بسیار پایین -بسیار سبک مناسب برای حمل و استفاده در فضا های مختلف برای اشخاصی که میخواهند از برگشت های صدا جلوگیری کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

آکوستیک و ایزولاتور
آمپلی فایر
نمایش محصولات
صدای تولیدی توسط هر دستگاه صوتی به تنهایی قابل شنیدن نمی باشد. بنابراین صدا باید به آمپلی فایر فرستاده شود تا طی چند مرحله تقویت و تفکیک سازی شود. سپس به بلندگو ها در هر کانال ارسال شود. خروجی آمپلی فایر با بلندگو ها باید یکسان باشد.

آمپلی فایر
سینتی سایزر
نمایش محصولات
سینث‌سایزر (Synthesizer) ابزار الکترونیکی است که قادر به تولید انواع مختلف صدا و ترکیب سیگنال‌های با فرکانس متفاوت است. سینث‌سایزر به جای تولید صدای مستقیم طبیعی سیگنال‌های الکتریکی می‌سازد که می‌تواند متعاقباً از داخل بلندگو و یا هدفون پخش شود.

سینتی سایزر
کنترلر صدا
نمایش محصولات
به طور کلی تمام دستوراتی را که شما به یک تراک می دهید را کنترلر می‌نامند. از انتخاب ساز ProgramChange و Bankselect تا ولوم افکت پدال یا Modelation در سینتی ها را با کمک کنترلر ها به تراک می‌توان داد. از آنجائی که مستر کیبوردها دارای تمام کنترلها هستند, آنها را میدی کنترلر می نامند.

کنترلر صدا
پیانو
نمایش محصولات
پیانو یکی از سازهای صفحه‌کلیددار و مشهورترین آن‌ها است. صدای پیانو در اثر برخورد چکش‌هایی با سیم‌های آن تولید می‌شود. این چکش‌ها در اثر فشرده‌شدن کلیدها (کلاویه‌ها) به حرکت در می‌آیند. سیم‌های پیانو به صفحه‌ای موسوم به «صفحهٔ صدا» متصل شده‌اند که نقش تقویت‌کنندهٔ صدای آن‌ها را دارد.پیانو به عنوان مادر سازها و کامل‌ترین ساز نیز شناخته می‌شود

پیانو
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
فروشگاه پارسیان